Кошик
124 відгуків
Звукоізоляційні та акустичні матеріали. Теплоізоляція. Агро матеріали.
+380 (67) 133-70-98
+380 (66) 751-02-24
відділ звукоізоляція, акустика
+380 (73) 112-36-58
відділ покрівельні матеріали

Агроволокно в рулонах

Агроволокно – це нове слово в агротехніці. Агроволокно - це недорогий матеріал, який залежно від щільності та кольору може використовуватися як для укриття (біле покривне агроволокно), так і для мульчування (чорне аговлокно). Агроволокно набагато краще, ніж плівка, що мульчує, або агротканина, оскільки пропускає вологу і повітря, але не випускає тепло.

Агроволокно - легкий, повітропроникний та водопроникний, екологічно чистий матеріал, створюючий сприятливий мікроклімат для рослин, що сприяє одержанню більш раннього та високого врожаю.

Агроволокно виготовляється у наступному асортименті:

1. Біле покривне агроволокно, що застосовується для захисту рослин від заморозків, сильного граду або вітру, дощу, затінювання рослини при жарі, а також захисту врожаю від шкідників, комах та птахів.

2. Чорне мульчуюче агроволокно, що перешкоджає розвитку бур'янів (у зв'язку з чим дає можливість отримати екологічно чистий урожай без використання гербіцидів), що сприяє ранньому прогріванню грунту (тим самим якісний урожай вдається отримати в більш ранні терміни), що захищає плоди та ягоди. я їх товарний вигляд.

3. Чорно-біле мульчуюче агроволокно об'єднує в собі переваги двох попередніх видів продукції: чорне - що перешкоджає зростанню бур'янів, біле - що захищає кореневу систему рослин від перегріву. Цей вид агроволокна значно знижує трудовитрати по догляду за рослинами.

 

Ми пропонуємо якісне агроволокно різного призначення (покривне та мульчуюче), різного кольору (чорне, біле, чорно-біле), для полуниці, огірків, винограду, зелені та інших культур для теплиць. Агроволокно захистить ваші посіви від бур'янів, заморозків та інших несприятливих кліматичних явищ. У нас можна придбати агроволокно оптом та в роздріб, у рулонах та фасоване в пакетах (на метраж).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner