Кошик
124 відгуків
Звукоізоляційні та акустичні матеріали. Теплоізоляція. Агро матеріали.
+380 (67) 133-70-98
+380 (66) 751-02-24
відділ звукоізоляція, акустика
+380 (73) 112-36-58
відділ покрівельні матеріали

Сітки затінюючі TENAX

TENAX - это итальянская компания, которая занимается производством пластиковых и полиэтиленовых сеток различного назначения. Сетки Tenax применяются в строительстве, сельском хозяйстве и других областях. Затеняющие сетки Тенакс могут использоваться не только для дома и сада, но и большими агропредприятиями для защиты растений от палящего солнца, а также в строительстве для укрытия строительных лесов.  Помимо защиты от излишнего солнечного света затеняющие сетки Tenax обеспечивают защиту посевов и от других негативных климатических явлений таких, как сильный ветер, град, ливни.

Рослинам, щоб жити, потрібне сонячне світло, але надмірне сонячне вплив є одним із найбільших факторів ризику для сільськогосподарських культур. Випал листя і плодів разом з сухим грунтом знижують врожайність і, отже, викликають значне зниження економічної ефективності.

Технологічні інновації призвели до створення поліетиленових темних тканих сіток, які володіють такими важливими переваги, як мала вага, легкість обслуговування, довговічність, міцність і рівномірне затінення.

Натягнуті на теплиці, затінюючі сітки TENAX гарантують оптимальну дифузію світла, необхідного для вирощування квітів та декоративних рослин. Розміщені на теплицях тунельного типу, вони сприяють створенню оптимального клімату для компактного і енергійного росту сільськогосподарських культур.

Затінюючі сітки Тенакс ідеально підходять для підвищення врожайності агрокультур, створення комфортних умов у приватній садибі і маскування неестетичного вигляду будівельних лісів на будівельних об'єктах.

Сітки Тенакс – це гарантована якість, яке задовольнить будь-якого професіонала.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner