Кошик
124 відгуків
Звукоізоляційні та акустичні матеріали. Теплоізоляція. Агро матеріали.
+380 (67) 133-70-98
+380 (66) 751-02-24
відділ звукоізоляція, акустика
+380 (73) 112-36-58
відділ покрівельні матеріали

Сітка шпалерна

Сітка шпалерна – це гнучка поліпропіленова сітка, яка прийшла на зміну металевим і дерев'яним конструкціям, призначеним для вертикального вирощування витких рослин.

Застосування шпалерної сітки дозволяє значно збільшити врожайність, підвищити якість урожаю (плоди не стикаються з грунтом не гниють і не брудняться), спрощує догляд за рослинами. До переваг шпалерної сітки відносяться – легкість, міцність, простота монтажу і демонтажу, зручність переміщення, стійкість до впливу погодних явищ і не сприйнятливість до бактерій і цвілі.

Найбільш часто цю сітку використовують для вирощування огірків, і саме тому вона отримала народну назву – «огуречка». Крім огірків шпалерна сітка може застосовуватися для будь-яких кучерявих і плентаються рослин, аж до динь, кабачків і гарбузів не великих сортів, а так само високорослих сортів томатів і перцю.

Так само ця сітка активно застосовується в квітникарстві при вирощуванні квітів під зрізку, мають довгий і тонкий стебло, таких як гвоздика, тюльпан, хризантема і багато інших. Вона дозволяє квітам рости рівними, без викривлень, тобто мати кращий товарний вигляд і відповідно більш високу ціну.

Сітку шпалерну можна придбати як у невеликій упаковці по 10м для приватних господарств, так і в більш великій розфасовці по 500 і 1000 метрів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner