Стельові плити акустичні AMF Thermatex Thermofon 15х600х600мм, білі

Топ продаж
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 04 травня 20261 092,50 ₴/кв.м
Показати оптові ціни+380 (67) 133-70-98
- +380 (66) 751-02-24відділ звукоізоляція, акустика
- +380 (73) 112-36-58відділ покрівельні матеріали
- +380 (66) 459-21-94відділ агро матеріали
- +380 (98) 393-71-28відділ теплоізоляція
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустичні стельові плити створюють комфортну акустичну середу в приміщенні, підвищують ефективність роботи, збільшують концентрацію уваги за рахунок зменшення подразнюючої зайвого шуму.
Акустичні плити Кнауф AMF Thermatex Thermofon мають гладку поверхню плити, при цьому звукопоглинальні властивості порівнянні з перфорованими плитами.
АМФ Терматекс Термофон акустичні стельові панелі з високою світловідбиваючої здатністю і пожежобезпечність.
Панелі Thermatex Thermofon екологічно безпечні, їх склад: мінеральне волокно, перліт, глина, крохмаль, вода, акустичний фліс.
Технічні характеристики:
- Виробництво Німеччина.
- Акустичні стельові плити зі знімною модульною системою.
- Крайка - SK (замовні VT-S 15/24).
- Вага кг/м2 - 2,4.
- Колір – RAL 9010 білий.
- Відображення світла, % - 88.
- Коефіцієнт звукопоглинання, αw – 0,80.
- Загасання звуку, D, F, W - 28 дБ.
- Теплопровідність λ, Вт/м•ºC - 0,038.
- Група горючості – Г1.
- К-сть акустичних плит в упаковці, шт – 14.
- М. кв. в упаковці – 5.04
- Максимальна функціональність матеріалу.
- Міжнародні стандарти якості DIN, EN, ISO.
Призначення: акустичний матеріал для звукопоглинання та звукоізоляції.
Застосування AMF Thermatex Thermofon:
- Акустичні підвісні стелі для офісів, класних кімнат, аудиторій.
- Акустичні плити для підвісної стелі кінотеатрів, конференц-залів.
- Звукопоглинальні панелі для підвісних стель торгових центрів і магазинів, медичних, спортивних та промислових споруд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення матеріалу | Поліпшення акустики приміщень, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для стель |
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Білий |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 0.8 |
| Екологічний матеріал | Так |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Еластичність матеріалу | Ні |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Вид стелі | Стелі підвісні |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Класифікація і стандарти вогнестійкості та горючості | |
| Європейський стандарт горючості EN 13501 | A2-s1,d0 |
| Клас горючості CSN 73 0823 | А |
- Ціна: 1 092,50 ₴/кв.м






