AcousticWool Sonet P звукоізоляція стін і стелі

- В наличии
- Оптом и в розницу
421,70 ₴/кв.м
Показать оптовые цены- +380 (66) 751-02-24отдел звукоизоляция, акустика
- +380 (73) 112-36-58отдел кровельные материалы
- +380 (66) 459-21-94отдел агроматериалы
- +380 (98) 393-71-28отдел теплоизоляция
Звукоізоляція стін і стелі AcousticWool Sonet P Perfect - це високий рівень поглинання звуку і акустичний комфорт.
Каширована стеклохолстом - що зменшує небажану емісію базальтових волокон в навколишній простір квартир і приміщень.
Характеристики звукоізоляційний матеріал:
• Товщина 50 мм
• Довжина 1000 мм
• Ширина 600 мм
• Густина, ρ, кг / м3 - 80 ± 10%
• Коефіцієнт теплопровідності, λD, Вт / м ° C - 0036
• Коефіцієнт звукопоглинання, αw (δ = 50 мм) - 0,9
• Група горючості - НГ не горюча
• Високоякісне екологічне чисте сировина
• Однорідна структура матеріалу, не всідається, не втрачає форму
• Хімічно інертна, не володіє неприємним запахом
• Простий і швидкий монтаж звукоізоляції на стіни і стелю.
Призначення: звукоізоляція, поліпшення акустичних властивостей. В якості середнього звукопоглинального шару в конструкціях: підвісних стель, каркасних стін і перегородок з гіпсокартону, облицювальних систем, акустичних екранів.
Область використання:
• Житлові, громадські та промислові будівлі
• Об'єкти охорони здоров'я
• Студій звукозапису, кінотеатри
• Технічні приміщення
Характеристики AcousticWool Sonet P відповідають вимогам:
• ДБН В.1.1-31. 2013 «Захист територій, будинків і споруд від шуму»
• ДСТУ Б В.2.7-183. 2009 «Будівельні матеріали. Матеріали і вироби будівельні звукопоглинальні і звукоізоляційні. Класифікація і загальні технічні вимоги ».
• Сертифікат відповідності УкрСЕПРО № UA 1.052.0234431-13
Телефонуйте, щоб купити, дізнатися ціну звукоізоляції, знижки та умови доставки на об'єкт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Акустик Трафик |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение материала | Улучшение акустики помещений, Звукоизоляция |
| Область применения | Для стен, Для потолков, Для каркасных конструкций |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Цвет | Коричневый |
| Коэффициент звукопоглощения | 0.9 |
| Плотность | 80 кг/м³ |
| Экологичный материал | Да |
| Группа материала по горючести | НГ (негорючий) |
| Степень жесткости | Полужесткий |
| Эластичность материала | Да |
| Форма поставки материала | Упаковка |
- Цена: 421,70 ₴/кв.м

