Шумоізоляція каналізаційних труб Vibrofix Pipe - 3м/пог

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
2 565,94 ₴/комплект
Показати оптові ціни- +380 (66) 751-02-24відділ звукоізоляція, акустика
- +380 (73) 112-36-58відділ покрівельні матеріали
- +380 (66) 459-21-94відділ агро матеріали
- +380 (98) 393-71-28відділ теплоізоляція
Шумоізоляція каналізаційних труб від повітряного і структурного шуму.
Звукоізоляція для труб Vibrofix Pipe композитний багатошаровий матеріал не містить бітуму і свинцю.
Коефіцієнт звукоізоляції для труб каналізації Vibrofix Pipe = 24дБ.
Склад шумоізоляції для труб:
важка в'язкоеластична мембрана - шумоізоляція, демпфуюча здатність.
синтетичний спінений каучук - утеплювач.
алюмінієва фольга - ефективна пароізоляція, механічний захист, стійкість до температурного впливу.
Характеристики:
- Товщина звукоізоляції - 8 мм,
- Щільність - 3,8кг / м2,
- Шумоізоляція труб - 24дБ,
- Вологостійкість - 100%,
- Коефіцієнт теплопровідності λ, при 20 ° С, не менше - 0,038 Вт / м ° С,
- Робоча температура: -50 ... + 100 ° С,
- Група горючості - Г1.
Переваги Віброфікс Пайп:
- шумоізоляція для труб каналізаційних з високими звукоізоляційні властивості при мінімальній товщині,
- пароізоляційний матеріал,
- не схильний до дії бактерій,
- витримує значні перепади температур,
- висока адгезія до будь-яких типів поверхонь,
- не змінює властивостей при механічному впливі.
У комплект для шумоізоляції каналізаційних труб входить:
- звукоізоляційна мембрана Vibrofix Pipe розміром:
- 395х500х8мм - 6 шт.
- 150х430х8мм - 2 шт.
- алюмінієва герметизуюча стрічка шириною 50мм - 6 м.
Комплект звукоізоляції каналізації Віброфікс Пайп, це зручний набір спеціальних матеріалів упакований в коробку і готовий до використання, з його допомогою можна самостійно шумоізолювати каналізаційні стояки діаметром D = 110 мм і довжиною до 3 м.
Монтаж звукоізоляційний матеріал Vibrofix Pipe на каналізаційні труби:
- Труба каналізації повинна бути сухою і чистою. Видаліть з поверхні забруднення і знежирте її. Для знежирення підійде будь-який універсальний розчинник.
- Листом Vibrofix Pipe 395x500 мм щільно оберніть верхню частину каналізаційної труби фольгою назовні, знявши захисну плівку з клейового шару.
- Якщо труба розташована в кутку або відстані від стіни менш як 100 мм - плівку видалити тільки з країв ізоляції.
- Листами 430x150 мм проклейте хомути та місця з'єднання труб.
- Обклеювання елементів ревізії виконується за допомогою листами 395x500мм.
- Поперечні та поздовжній стики заклейте алюмінієвою стрічкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibrofix |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення матеріалу | Віброізоляція, Звукоізоляція |
| Область застосування | Для інженерного обладнання |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Група матеріалу по горючості | Г1 (слабо горючі) |
| Коефіцієнт звукопоглинання | 1 |
| Ступінь жорсткості | Напівжорсткий |
| Екологічний матеріал | Так |
| Вага | 3.8 кг |
| Еластичність матеріалу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 2 565,94 ₴/комплект


